IZBY

Izba Štandard

od 59 € / izba

Izba Štandard (20 m²) sú moderne zariadené izby (na výber s možnosťou balkóna alebo terasy) s veľkou dvojposteľou, ktorá poskytuje komfortné ubytovanie pre dve osoby s možnosť postieľky pre dieťa do 3 rokov.

Vybavenie izby: kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, LED TV, písací stôl so stoličkou, minibarom a Wi-Fi pripojením.

Apartmán Komfort

od 69 € / izba

Apartmány Komfort (34 m²) sú vkusne zariadené dve izby s balkónom. Spálňa s veľkou manželskou posteľou, ktorá poskytuje komfortné ubytovanie pre dve osoby a obývacia časť s rozkladacou dvojpohovku.

Vybavenie izby: priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, LED TV, písací stôl so stoličkou, minibarom a Wi-Fi pripojením.

Apartmán Family

od 79 € / izba

Apartmány Family (55 m²) sú moderne zariadené dve izby s balkónomi. Spálňa s veľkou manželskou posteľou, ktorá poskytuje komfortné ubytovanie pre dve osoby a obývacia izba má rozkladaciu dvojpohovku s kuchynskou linkou a jedálenský stôl pre 4 osoby.

Vybavenie izby: kuchynská linka (chladnička s výparníkom, indukčná platňa, drez, digestor), priestranná samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, LED TV, písací stôl so stoličkou, jedálenský stôl so stoličkami a Wi-Fi pripojením.